Замовити дзвінок

Закрити

Ваше им'я *

Ваш телефонний номер *Поля*обов'язкові для заповнення

О КОМПАНИИ ПЕТРОНИК

ПРО КОМПАНІЮ "ПЕТРОНІК"

Завод "ПетроНік" – українське підприємство з виробництва сільськогосподарської, будівельної та спеціальної техніки. Основну продукцію підприємства на сьогоднішній день складають фронтальні навантажувачі, які випускаються під торговою маркою PetroNick.

ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА

Продаж, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування техніки виконується через мережу партнерських організацій в Україні, що створює максимально сприятливі умови для її експлуатації та задоволення інтересів споживачів.

 
ПРОИЗВОДСТВЕННЫЕ МОЩНОСТИ

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Завод "ПетроНік" розташований у м. Таврійськ (Херсонська область). Площа підприємства складає 45 000 кв.м. Виробництво включає в себе цех металообробки, зварювальний цех, фарбувальний та складальний цехи, має власну залізнодорожну гілку. Для перевірки якості продукції на заводі діє випробувальний полігон. Високопродуктивне обладнання, сучасні технології, висока кваліфікація персоналу забезпечують розширення номенклатури продукції та підвищення якості.

ТРАКТОРА Green Bull

ТРАКТОРИ

В рамках розширення основного направлення виробництва ТОВ «ПетроНік» з 2010 року почав розробку та впровадження у виробництво просапних колісних тракторів. На даному етапі трактори збираються з комплектуючих провідних фірм Італії, Німеччини, КНР. В перспективі планується виготовлення більшої частини металоконструкцій власними потужностями заводу. Трактори вигідно відрізняються простотою конструкцій та зручністю в експлуатації. Кабіна трактора простора, зручна, оснащена кондиціонером, обігрівачем та усім необхідним для виконання багатофункціональних робіт. Система менеджменту якості підприємства сертифікована згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

 

КАЧЕСТВО ПРОДУКЦИИ

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Служба технічного контролю виконує перевірку кожної виробничої одиниці техніки на відповідність технічним характеристикам. Вся техніка проходить випробування на спеціально побудованому полігоні заводу.

Система менеджменту якості підприємства сертифікована згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2008.